We need a Yield sign La Kaydiiyey

19-31 Millbrook Road Westwood, Massachusetts Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 1260

Bixi Aqoonsiga:

3610962

Submitted To:

Town of Westwood, MA

Category:

Sign Issue

Arkay:

398 jeer

Xaafadda:

Westwood

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

signs

Sharraxaadda

A Yield sign must be needed at this intersection. Cause how are we going to make a full stop at this neighborhood?

sidoo kale waydiiyey...
S. Type of sign?
J. Yield sign
S. What is the problem?
J. Other (please describe in description field)

  • Westwood Connect Admin (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay DPW Department Administrator (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.