Parking Enforcement La Kaydiiyey

1801-1857 7th St Oakland, CA 94607, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

3626918

Submitted To:

City of Oakland - OLD

Category:

Parking Enforcement

Arkay:

239 jeer

Xaafadda:

South Prescott

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

abandoned vehicles

Sharraxaadda

Abandoned car


1 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.