Homeless Concerns La Kaydiiyey

101-131 Russ St San Francisco, CA 94103, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

3641077

Submitted To:

SF311

Category:

Encampment

Arkay:

110 jeer

Xaafadda:

South Of Market

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

7513546

Taag gareeyey:

homeless, sidewalk

Sharraxaadda

Red tent on sidewalk. Dumping large bottles of liquid on sidewalk.

sidoo kale waydiiyey...
S. Type of Concern
J. Encampment

4 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.