Illegal Dumping La Kaydiiyey

1834 Ella T Grasso Blvd New Haven, CT 06511, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

3644864

Submitted To:

New Haven

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

748 jeer

Xaafadda:

Beaver Hills

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Carpet dumped


2 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.