Illegal Dumping La Kaydiiyey

9401-9415 Edes Ave Oakland, CA 94603, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

3661014

Submitted To:

City of Oakland - OLD

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

65 jeer

Xaafadda:

Brookfield Village

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

755225

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Furniture dumped in front of City owned lot


4 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.