Illegal Dumping La Kaydiiyey

10501-10599 San Leandro St Oakland, CA 94603, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

3663850

Submitted To:

City of Oakland - OLD

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

134 jeer

Xaafadda:

North Stonehurst

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

755741

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Couch dumped on side of street. Piles of trash on other side of the street


Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.