Illegal Dumping La Kaydiiyey

49 P St Nw Washington, DC 20001, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

3673169

Submitted To:

DC 311

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

70 jeer

Xaafadda:

Shaw

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

17-00488789

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Big plastic bin was dumped in alley. Have since moved out of the way, but it still there


2 Faallada

  • La qiray DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.