Urine, feces, trash La Kaydiiyey

Singing Arrow Park Path Albuquerque, NM 87123, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

3694827

Submitted To:

City of Albuquerque

Category:

Other

Arkay:

227 jeer

Xaafadda:

Singing Arrow

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

170910-000750

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Urine, feces and trash left by illegal campers on City Park and Ride lot. Extreme health hazard.


Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.