Parking issues La Kaydiiyey

98-122 Bay St Jersey City, NJ 07302, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 20135

Bixi Aqoonsiga:

3696609

Submitted To:

City of Jersey City

Category:

Parking issues

Arkay:

458 jeer

Xaafadda:

The Waterfront

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

car parked on grass

sidoo kale waydiiyey...
S. What is the issue?
J. Other (explain below)
S. If a parking issue, what is the problem?
J. parked illegally on grass on Bay Street near Warren on the south east side.

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.