Illegal Dumping - debris, appliances, etc. La Kaydiiyey

78th Av & Macarthur Blvd Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 23116255

Bixi Aqoonsiga:

3723396

Submitted To:

City of Oakland - OLD

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

75 jeer

Xaafadda:

Eastmont

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

761393

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

This issue was reported to the City of Oakland Call Center via phone (510-615-5566), email (callcenter@oaklandnet.com), or web (www.oaklandpw.com).


Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.