Alley Clearing La Kaydiiyey

3000 16th Avenue South Saint Petersburg, Florida Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 135

Bixi Aqoonsiga:

3731258

Submitted To:

City of St. Petersburg

Category:

Alley Clearing

Arkay:

104 jeer

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

http://www.stpete.org

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Garbage Disposal unit for 300 16th Avenue South has furniture and yard debris stacked behind it. Need these items to be removed.

sidoo kale waydiiyey...
S. What needs to be cleared from the alley?
J. Larger dumped items in alley (ie. furniture)

  • La qiray Mayor's Action Center 2 (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay Graffiti (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.