Blight (Property Maintenance Issue) La Kaydiiyey

161-163 Helen St Bridgeport, Connecticut Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

3748761

Submitted To:

City of Bridgeport

Category:

Blight (Property Maintenance Issue)

Arkay:

916 jeer

Xaafadda:

Bridgeport

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

http://www.bridgeportct.gov

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

The city MUST BOARD UP PROPERTY!! PROPERTY IS INFESTED WITH PROSTITUTES AND DRUG USERS!!! COME ON CITY OF BRIDGEPORT DUE YOUR JOB!! THERE ARE MANY FAMILIES W/KIDS IN SURROUNDING HOMES who need to be feel safe in walking in and around this neighborhood!!


16 Faallada

  • OcGal (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Health Department Official 1 (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • Jessica (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Health Department Official 2 (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • bridgeportgal203 (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay Housing Code Official 5 (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • Luis G (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Housing Code Official 5 (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • Luis G (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Luis G (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Luis G (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Housing Code Official 5 (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • Luis G (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Housing Code Official 5 (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • Housing Code Official 5 (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • Luis G (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.