Tree Issue La Kaydiiyey

104 Dixie Terrace Chicopee, MA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

3749923

Submitted To:

City of Chicopee

Category:

Tree Issue

Arkay:

601 jeer

Xaafadda:

Chicopee

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

trimming/bottom of tree dead

sidoo kale waydiiyey...
S. Is the issue on public or private property?
J. Public
S. Does the issue effect public safety?
J. Don't Know
S. What type of tree issue?
J. Trim

2 Faalladas

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.