Multi items dumped La Kaydiiyey

557 37th Oakland, California Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 0

Bixi Aqoonsiga:

3750583

Submitted To:

City of Oakland - OLD

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

161 jeer

Xaafadda:

Mosswood

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

764167

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

All items have been dumped along 37th Street and West MacArthur


Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.