Weed & Litter Complaint La Kaydiiyey

12934 Marva Pl Se Albuquerque, NM 87123, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

3758480

Submitted To:

City of Albuquerque

Category:

Weed & Litter Complaint

Arkay:

188 jeer

Xaafadda:

Singing Arrow

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

171006-002310

Taag gareeyey:

trash, blighted property

Sharraxaadda

Abandoned house left with household junk in porch and yard. Weeds too.


Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.