Other: Other City Services La Kaydiiyey

5025 Crystal Ridge Ct Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 0

Bixi Aqoonsiga:

3785826

Submitted To:

City of Oakland - OLD

Category:

Other: Other City Services

Arkay:

153 jeer

Xaafadda:

Caballo Hills

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

766589

Taag gareeyey:

blighted property

Sharraxaadda

Not sure how or who to report this to:1. Non-operating vehicles stored on front driveway 2. Garage doors blocked by materials stored on driveway. 3. Blight. 4. Fire hazard?


  • La qiray City of Oakland (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • City of Oakland (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay Oakland Neighbor (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.