Illegal Dumping in Road La Kaydiiyey

3201-3299 Glendale Ave Menlo Park, CA 94025, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

3799093

Submitted To:

Report It! NFO

Category:

Illegal Dumping in Road

Arkay:

136 jeer

Xaafadda:

North Fair Oaks

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

trash

Koobi Gareeyey:

3789388

Sharraxaadda

Wax sharraxaad ah aan bixin.

sidoo kale waydiiyey...
S. What type of illegal dumping? Please select all that apply.
J. Loose Debris (e.g. litter, food waste, yard waste, boxes, bags)
S. Did the items enter a storm drain, creek or stream?
J. Yes

3 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.