Illegal Dumping La Kaydiiyey

196-214 Dyer St New Haven, CT 06511, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 0

Bixi Aqoonsiga:

3819872

Submitted To:

New Haven

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

705 jeer

Xaafadda:

Beaver Hills

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Cabinet dumped. Been there for over a week.


Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.