Unlicensed or inoperable vehicles La Kaydiiyey

25684 Normandy St Roseville, MI 48066, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 4455

Bixi Aqoonsiga:

3892821

Submitted To:

City of Roseville, MI

Category:

Unlicensed or inoperable vehicles

Arkay:

346 jeer

Xaafadda:

Roseville

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

Black chevy Cruz has been parked in front of this house for a few days. Owner moved out.


Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.