Codes Compliance La Kaydiiyey

1100-1102 Dr M.L.K. Jr St S St. Petersburg, FL 33701, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 0

Bixi Aqoonsiga:

3912979

Submitted To:

City of St. Petersburg

Category:

Codes Compliance

Arkay:

109 jeer

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

There is trash all over 11th ave s by the cemetery. the mlk side is disgusting too.

sidoo kale waydiiyey...
S. What are you reporting?
J. Property Maintenance Issues

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.