Codes Compliance La Kaydiiyey

1126 62nd St N St. Petersburg, FL 33710, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 0

Bixi Aqoonsiga:

3926119

Submitted To:

City of St. Petersburg

Category:

Codes Compliance

Arkay:

128 jeer

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

tree, overgrowth, blighted property

Sharraxaadda

Abandoned home, trees/ bushes overgrown, tree down/ on its side. Kids play in yard of vacant home.

sidoo kale waydiiyey...
S. What are you reporting?
J. Overgrown vegetation

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.