Illegal Dumping La Kaydiiyey

Sheridan Street Bridgeport, CT Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

3927058

Submitted To:

City of Bridgeport

Category:

Unlawful Depositing (Illegal Dumping)

Arkay:

65 jeer

Xaafadda:

Bridgeport

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

bulk items and leaves on fence line sheridan street ext

sidoo kale waydiiyey...
S. Is this on public or private property?
J. Public
S. What is the location (nearby intersection, milestone, landmark, etc.)?
J. sheridan street ext ogden street ext

2 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.