S-WASTE: Garbage - Cart Replacement La Kaydiiyey

2111 Montpelier Avenue Macon, GA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

3953867

Submitted To:

Macon-Bibb County

Category:

ADS: Garbage Cart Replacement

Arkay:

23 jeer

Xaafadda:

Macon

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Customer called to request a replacement garbage cart. Current cart is missing a lid.

sidoo kale waydiiyey...
S. Are you requesting a replacement cart?
J. Yes
S. Does the cart need repairing?
J. N/A

3 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.