Property Maintenance La Kaydiiyey

801 12th St Nw Canton, Ohio Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 277765

Bixi Aqoonsiga:

3968659

Submitted To:

City of Canton, OH

Category:

Property Maintenance

Arkay:

119 jeer

Xaafadda:

Canton

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

Please check entire property for Code Compliance. Roof issues on house and garage


Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.