Yard Waste Not Collected La Kaydiiyey

636 Ellsworth Avenue New Haven, Connecticut Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

3981975

Submitted To:

New Haven

Category:

Trash & Recycling

Arkay:

689 jeer

Xaafadda:

Beaver Hills

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

Resident reports that leaves were not collected on the block.


2 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.