Snow Removal from Public Sidewalk La Kaydiiyey

323 South Kentucky Avenue Mason City, Iowa Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 0

Bixi Aqoonsiga:

3991488

Submitted To:

Mason City

Category:

Snow Removal from Public Sidewalk

Arkay:

81 jeer

Xaafadda:

Mason City

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

sidewalk, snow

Sharraxaadda

needs shoveling along 4th St SE and S Kentucky Ave


Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.