Illegal Dumping La Kaydiiyey

Bond Street Bridgeport, CT Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

4022414

Submitted To:

City of Bridgeport

Category:

Unlawful Depositing (Illegal Dumping)

Arkay:

102 jeer

Xaafadda:

Bridgeport

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

please check fence line

sidoo kale waydiiyey...
S. Is this on public or private property?
J. Public
S. What is the location (nearby intersection, milestone, landmark, etc.)?
J. bond street

2 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.