Missed Recycling Pick-up La Kaydiiyey

121 Karen Court Bridgeport, CT Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

4022489

Submitted To:

City of Bridgeport

Category:

Missed Recycling Pick-up

Arkay:

112 jeer

Xaafadda:

Bridgeport

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

Constituent called to report missed recycling for 21 Karen Crt.

sidoo kale waydiiyey...
S. What day is your normal pickup day?
J. Wednesday

1 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.