Illegal Dumping La Kaydiiyey

3 Quincy Pl Ne Washington, DC 20002, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

4071596

Submitted To:

DC 311

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

87 jeer

Xaafadda:

Eckington

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

18-00047593

Taag gareeyey:

tree, trash

Sharraxaadda

Christmas tree dumped on the curb, keeps rolling in the street


2 Faallada

  • La qiray DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.