Sanitation Code Violation La Kaydiiyey

136-156 E Grand Ave Chicago, IL 60611, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 50795

Bixi Aqoonsiga:

4088635

Submitted To:

City of Chicago

Category:

Sanitation Code Violation

Arkay:

59 jeer

Xaafadda:

Chicago Ward 42

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

18-00557403

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Garbage is on N. Grand Ave. lower Grand Avenue underneath Michigan Avenue. On the north wall the entire length trash and pigeon Don has accumulated. Could we please have this cleaned thank you.

sidoo kale waydiiyey...
S. What is the nature of this Code Violation?
J. Garbage in alley
S. Input mobile # to opt-in for text updates. If already opted-in, add mobile # to contact info.
J. Wax Jawaab ah lama Bixin

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.