Code Enforcement La Kaydiiyey

11806 126th Ter N Largo, Florida Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

4094763

Submitted To:

Pinellas County

Category:

Unpermitted signs on roadway/phone pole

Arkay:

303 jeer

Xaafadda:

Ridgecrest

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

http://www.pinellascounty.org

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

This property has a lot of trash around it. The property has bad roof and pealing paint at the property. the property is bad for the neighborhood and could cause my property valve to drop.

sidoo kale waydiiyey...
S. Type of code violation
J. Exterior Home Repair; windows or paint

3 Faallada

  • Pinellas County Communications (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La qiray Pinellas County Code Enforcement (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay Pinellas County Code Enforcement (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.