Street or Sidewalk Cleaning La Kaydiiyey

1235d Howard St San Francisco, CA 94103, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

4095142

Submitted To:

SF311

Category:

Street or Sidewalk Cleaning

Arkay:

68 jeer

Xaafadda:

South Of Market

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

8592514

Taag gareeyey:

sidewalk

Sharraxaadda

This keeps being closed WITHOUT being addressed

sidoo kale waydiiyey...
S. Object
J. Other Loose Garbage / Debris

4 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.