Illegal dumping La Kaydiiyey

E Franklin St & I-95 & E Franklin St Richmond, VA 23219, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

4104369

Submitted To:

City of Richmond

Category:

Illegal dumping

Arkay:

378 jeer

Xaafadda:

Capitol District

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

257982

Taag gareeyey:

trash, drain problem

Sharraxaadda

Storm drain is completely clogged with garbage from aggressive panhandlers who park at that corner to beg for money. Drain needs to be opened and flushed out. No way water is getting in there


16 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.