Truck parked on lawn La Kaydiiyey

18000 Lincoln Drive Roseville, Michigan Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 490

Bixi Aqoonsiga:

4139449

Submitted To:

City of Roseville, MI

Category:

Unlicensed or inoperable vehicles

Arkay:

102 jeer

Xaafadda:

Roseville

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

abandoned vehicles

Sharraxaadda

This guy has a old steak truck parked on his front lawn for 2 weeks now. No plates looks horrible


Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.