Illegal Dumping La Kaydiiyey

West Street Berkeley, CA 94702, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

4164415

Submitted To:

City of Berkeley

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

153 jeer

Xaafadda:

Berkeley

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

121000387642

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Illegal dumping


4 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.