Stop sign repair La Kaydiiyey

6949 10th Avenue North Saint Petersburg, Florida Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 0

Bixi Aqoonsiga:

4198160

Submitted To:

City of St. Petersburg

Category:

Traffic Issue

Arkay:

62 jeer

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

signs

Sharraxaadda

Stop sign is falling over

sidoo kale waydiiyey...
S. What is the issue?
J. Sign repair

  • La qiray Mayor's Action Center 2 (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay mklink (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.