Illegal Dumping La Kaydiiyey

West Street Berkeley, CA 94702, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

4200183

Submitted To:

City of Berkeley

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

514 jeer

Xaafadda:

Berkeley

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

121000388981

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Trash filled tent spilling onto greenway. Has been a problem since December.


5 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.