Illegal Dumping La Kaydiiyey

1820 West St Berkeley, CA 94702, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

4224441

Submitted To:

City of Berkeley

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

193 jeer

Xaafadda:

Berkeley

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

121000390319

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

More tents set up and more junk on the path


4 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.