Illegal Dumping La Kaydiiyey

1300-1310 Berkeley Way Berkeley, CA 94702, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

4235078

Submitted To:

City of Berkeley

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

215 jeer

Xaafadda:

Berkeley

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

121000390917

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

More encampment-generated trash overflowing from this can. This morning there is a shopping cart two boxes of trash and the can is overflowing too


8 Faallada

  • La qiray City of Berkeley (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • John bonnell (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Grumpy Citizen (Isticmaale Diiwaangashan)

  • AJ (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Grumpy Citizen (Isticmaale Diiwaangashan)

  • AJ (Isticmaale Diiwaangashan)

  • City of Berkeley (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay City of Berkeley (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.