Codes Compliance La Kaydiiyey

4918 Emerson Ave S Saint Petersburg, Florida Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 2020

Bixi Aqoonsiga:

4239688

Submitted To:

City of St. Petersburg

Category:

Codes Compliance

Arkay:

56 jeer

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

blocked

Koobiga:

4239866

Sharraxaadda

chain-link fence is falling down and damaged.

sidoo kale waydiiyey...
S. What are you reporting?
J. Fence issue

  • Mayor's Action Center 5 (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.