Waxa qiray: Newton, MA

Snow - Sidewalk Issues La qiray

544 Grove St Newton, MA 02462, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

4254643

Submitted To:

City of Newton

Category:

Snow - Sidewalk Issues

Arkay:

245 jeer

Xaafadda:

Newton

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

W264746-032018

Taag gareeyey:

sidewalk, snow

Sharraxaadda

Wax sharraxaad ah aan bixin.

sidoo kale waydiiyey...
S. Snow - Sidewalk Issues
J. Report a residential sidewalk as not cleared
S. CW-Additional Information
J. Wax Jawaab ah lama Bixin
S. CW_Result of Request
J. Wax Jawaab ah lama Bixin

Faallo Cusub

Public status changes are not available for this issue.