Traffic Signal Maintenance La Kaydiiyey

603 Upshur Street Northwest Washington, DC 20011, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

428442

Submitted To:

DC 311

Category:

Traffic Signal Issue

Arkay:

374 jeer

Xaafadda:

Petworth

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

13-00044613

Taag gareeyey:

signs, traffic

Sharraxaadda

As one crosses Georgia Ave on Upshur, thelight at 9th turns red and stops traffic.


5 Faallada

  • La qiray DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Fz (Martida)

  • Heather Schneider (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Drew (Martida)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.