Downed Street Lights La Kaydiiyey

3271 Rexford Way Corona, CA 92882, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

(Martida)

Bixi Aqoonsiga:

43002

Submitted To:

Corona

Category:

Street Light Issues (NOT Traffic Signals)

Arkay:

484 jeer

Xaafadda:

Corona

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

street light

Sharraxaadda

The light pole directly behind our house in Mountain Gate Park fell down and was removed, not there are exposed electrical cords sticking out of the ground where the pole used to be.


3 Faallada

  • La qiray City of Corona (Isticmaale Diiwaangashan)

  • City of Corona (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay City of Corona (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.