Garbage, junk. rubbish and refuse. La Kaydiiyey

511 20th Street Southeast Mason City, IA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

430320

Submitted To:

Mason City

Category:

Junk, Rubbish and Refuse

Arkay:

61 jeer

Xaafadda:

Mason City

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Wax sharraxaad ah aan bixin.

sidoo kale waydiiyey...
S. Is this on private property?
J. Wax Jawaab ah lama Bixin

3 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.