Code Enforcement La Kaydiiyey

11785 Ulmerton Rd Largo, Florida Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

4308305

Submitted To:

Pinellas County

Category:

Unpermitted signs on roadway/phone pole

Arkay:

133 jeer

Xaafadda:

Ridgecrest

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

http://www.pinellascounty.org

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Koobiga:

4308294

Sharraxaadda

8 months like this

sidoo kale waydiiyey...
S. Type of code violation
J. Trash on Private Property

2 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.