Litter Container (Overflowing) La Kaydiiyey

4317 Park Ave Minneapolis, MN 55407, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 0

Bixi Aqoonsiga:

4313956

Submitted To:

Minneapolis 311

Category:

Litter Container (Overflowing)

Arkay:

128 jeer

Xaafadda:

Regina

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

271851

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Wax sharraxaad ah aan bixin.

sidoo kale waydiiyey...
S. Description of the problem.
J. Overflowing trash
S. Additional location details: (Corner, Mid-Block, etc.)
J. Wax Jawaab ah lama Bixin

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.