Waxa qiray: Brookhaven, GA

Storm Water Problem La qiray

1471-1499 Briarwood Road Northeast Atlanta, GA 30329, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 2640

Bixi Aqoonsiga:

435486

Submitted To:

City of Brookhaven

Category:

Storm Water Problem

Arkay:

4901 jeer

Xaafadda:

Brookhaven

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

drain problem

Sharraxaadda

this drain fills up even when rain is light like today.

sidoo kale waydiiyey...
S. Is there a flooding problem?
J. Yes
S. Is there a sinkhole? If so, please explain location
J. Wax Jawaab ah lama Bixin

13 Faallada

  • La qiray City of Brookhaven Public Works (Isticmaale Diiwaangashan)

  • mgold07 (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Brookhaven Department of Public Works (Isticmaale Diiwaangashan)

  • mgold07 (Isticmaale Diiwaangashan)

  • L.R. (Martida)

  • JK (Martida)

  • Bk (Martida)

  • Richard Meehan (Martida)

  • Brookhaven Department of Public Works (Isticmaale Diiwaangashan)

  • L.R. (Martida)

  • City of Brookhaven City Manager's Office (Isticmaale Diiwaangashan)

  • City of Brookhaven City Manager's Office (Isticmaale Diiwaangashan)

  • City of Brookhaven City Manager's Office (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallo Cusub

Public status changes are not available for this issue.