Trash or Recycling La Kaydiiyey

275 Biltmore St Inkster 48141, United States Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 355

Bixi Aqoonsiga:

4445870

Submitted To:

Inkster, MI

Category:

Trash or Recycling

Arkay:

33 jeer

Xaafadda:

Inkster

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

No trash picked up. Am I missing something because I see everyone has their trash out and expecting the trash to be picked up. Thank you.

sidoo kale waydiiyey...
S. What type of issue is this?
J. Missed Trash
S. What day of the week is your normal pick-up scheduled?
J. Monday

  • Mayor Nolen (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • Jehri (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay DPS (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.