Illegal Dumping – mattress/boxspring La Kaydiiyey

1637 5th Ave Oakland, CA 94606, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 0

Bixi Aqoonsiga:

4455307

Submitted To:

City of Oakland

Category:

Illegal Dumping – mattress/boxspring

Arkay:

49 jeer

Xaafadda:

Clinton

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

814110

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Wax sharraxaad ah aan bixin.

sidoo kale waydiiyey...
S. Are the dumped materials located on public or private property?
J. Public
S. Are the dumped materials in the middle of the roadway BLOCKING through traffic in a traffic lane?
J. NO

  • La qiray City of Oakland (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay City of Oakland (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.