Illegal Dumping La Kaydiiyey

Hearst At Scenic Berkeley, California Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

4456423

Submitted To:

City of Berkeley

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

36 jeer

Xaafadda:

Berkeley

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

121000401824

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Two trash bags are located in the intersection of Hearst at Scenic. Only visible if you are traveling westbound on Hearst Ave approaching Scenic.


3 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.